Technológie v spoločnosti

CNC trieskové obrábanie

technologie01

Primárnymi zariadeniami procesu výroby trieskového obrábania sú výkonné jedno a dvojvretenové CNC sústružnícke obrábacie centrá spoločností EMCO Mayer GmbH. Zariadenia tejto značy patria medzi svetových lídrov v oblasti CNC strojných zariadení. Využitie dynamických lineárnych pohonov poskytuje enormné zvýšenie výkonu stroja, rýchloposuvy 30m/min so zrýchlením 1,5 G, vysokú presnosť. Výkonné vretenové motory umožňujú veľké zrýchlenia a rýchlu zmenu otáčok vretena. Takmer okamžitá výmena nástroja, výkonný presun protivretena v pracovnom cykle ako aj využitie potenciálu riadiacich systémov, ako aj umožňujú skrátenie vedľajších časov na minimum. K rozšíreniu možností výrobnej ponuky prispieva aj synchronizované frézovanie atypických tvarov na rotačných súčiastkach. Stroje svojím veľkostným zaradením umožňujú obrábať výrobky od priemeru 10 do 60 mm z tyčových polotovarov, kusové výrobky do maximálneho priemeru 500 mm. Všetky stroje majú jednotný riadiaci systém rady Fanuc s integrovanou nadstavbou s integrovanou softvérovou nadstavbou Manual Guide ktorý umožňuje priateľskú obsluhu a trojrozmernú simuláciu pred začatím obrábania.

CNC Tvárnenie, ohýbanie a pertlovanie rúrok

ohýbačka rúrok Transfluid

Výrobné zameranie spoločnosti vyžadovalo aj tvarovanie rúrok - ohýbanie a pertlovanie ukončenia rúrky. Plnoaická CNC ohýbačka rúrok Transfluid umožňuje ohýbať rúrky do priemeru 30mm. Ukončenie rúrky s možnosťou napojenia na dalšie rozvodné a potrubné systémy nám zabezpečuje zariadenie pre lemovanie príruby - Tuboform Tracto F42 - koniec rúrky sa vo výrobnom procese rozšíri do lievikovej formy a stroj finálne vytvorí sedlo (obrubu) pre prevlečnú maticu.

CNC Strihanie, vysekávanie, ohýbanie a ohraňovanie plechových súčiastok

technologie03

V sesterskej spoločnosti Metal Steel Forming disponujeme zariadeniami pre kovotvárnenie - výrobu plechových dielcov, plechových skriniek a iných plechových alebo zváraných výrobkov.
Spoločnosť vlastní moderné a výkoné zariadenia pre strihanie, vysekávanie, tvárnenie a ohýbanie plechových materiálov, ďalej zariadenie pre zakružovanie a ohýbanie profilov, zariadenia pre zváranie v ochrannej atmosfére CO, argón MIG ESAB, MIG C 280, ESAB ORIGMAC 200, bodovanie, nitovanie, lisovanie a tiež ďalšie stroje v zámočníckej dieni.

Vysekávací lis EUROMAC BX Autoindex

Vysekávací lis EUROMAC BX Autoindex spája v sebe silu a rýchlosť hydrauliky, kvalitu, ergonómiu a inteligenciu v jednom. Vyznačuje sa vysokou presnosťou práce, spojenú s možnosťami nezávislého programovania strihacích nástrojov, vysoko dynamické riadenie pohybu stola, rýchlosť, bezpečnosť a využitie modernej technológie laserovej bezpečnostnej brány robia z tohto zariadenia inteligentné vysekávacie centrum. Veľká presnosť strojov spolu s odborným personálom a širokou paletou dostupných nástrojov umožňuje riešiť jednoduché i veľmi komplikované tvary vysekávaných výrobkov, čím prináša nové perspektívy kladené vo výrobných požiadavkách.

Ďalšie technológie

V spolupráci s partnerskými spoločnosťami zebezpečujeme zvarovacie práce, strihanie na výstredníkových lisoch, tvarovanie, dokončovacie operácie, ako aj povrchové úpravy kovov technológiami galvanického nanášania kovov, povrchová úprava nanášaním práškovou farbou RAL so spekaním a iné výrobné a dokončovacie technológie.

JoomShaper

Pri poskytovaní informácií nám pomáhajú cookies. Používáním tohto webu s tým vyjadrujete súhlas